Ogłoszenie

Ahoj Kamraci od dziś nasze forum rusza oficjalnie! W miarę mojego zarządzania nim będzie się rozbudowywać i zmieniać. Sugestie mile widziane.

K.K.

#1 2011-07-14 09:15:56

chrisopherkaplan

Majtek

Howden Smith - ZŁOTO Z PORTO BELLO

Witam,
widziałem a aukcjach intranetowych tę książkę - zarówno tytuł jak i obrazek strony tytułowej są zachęcające - a co w treścią???

Jeżeli ktoś ją czytał to proszę o krótką recenzję, czy warto ją dołączyć zarówno do kolejki czytania jak i do osobistych zbiorów bibliotecznych ???

#2 2011-10-05 19:48:12

Kapitan_Krótkobrody

Administrator

2746875

Re: Howden Smith - ZŁOTO Z PORTO BELLO

Ahoj Kamracie!
Niestety nie posiadam tej książki. Ale po długiej nieobecności nie próżnowałem i łupiłem okręty. Wykonywałem sumiennie rzemiosło pirackie, dzięki czemu będzie mnie stać na jej zakup. Polecam jednak zaryzykować i nabyć wydawnictwo (w końcu kosztuje nie tak wiele) ja się jeszcze nigdy nie zawiodłem kupując z tej tematyki wszelakie knigi (no może po za jednym przypadkiem jeśli dobrze pamiętam a mianowicie Celia Rees - Piraci! - spodziewałem się czegoś znacznie lepszego być może to przesądziło, ale do bani nie jest da się przeczytać).

Pozdrawiam
KK

Forum stworzone dla miłośników morza, żeglarstwa, szant ale przede wszystkim Piratów!

Stopka forum

RSS