Ogłoszenie

Ahoj Kamraci od dziś nasze forum rusza oficjalnie! W miarę mojego zarządzania nim będzie się rozbudowywać i zmieniać. Sugestie mile widziane.



K.K.

#1 2009-06-02 14:34:10

Kapitan_Krótkobrody

Administrator

2746875
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 191

John Matthews - Piraci Galeria Łotrów

Książka niewątpliwie powstała dla miłośników Piratów. Cóż mogę o niej powiedzieć. Jest to druga książka o Piratach dość oryginalnie wydana (pierwszą była "Skarb Kapitana Williama Kidda"). Zresztą kto widział ten wie. Dowiedziałem się z niej kilku ciekawych informacji o których jak do tej pory nigdzie nie słyszałem czy nie spotkałem się w żadnym czytanym opisie. Aczkolwiek wydaje mi się, że zawiera drobne błędy i przekręca trochę fakty (podobnie jak druga kniga tego pana "Piraci", która swoją drogą też oryginalnie jest wydana). Trudno jest to jednak stwierdzić gdyż w okół Piratów krążą legendy (posiadam jednak wydawnictwo Davida Cordinglya - "Życie i zwyczaje Piratów" także myślę, że będę mógł zrewidować te informacje). Polecam tę książkę. Jak pisałem wyżej jej atutem bez wątpienia jest dość ciekawe wydanie, barwne ilustracje i interesująca treść. Na końcu można znaleźć "Piracką Księgę Rekordów" jako dodatkową małą ciekawostkę.

Offline

 
Forum stworzone dla miłośników morza, żeglarstwa, szant ale przede wszystkim Piratów!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.moomin.pun.pl www.odt.pun.pl www.athenahutis.pun.pl www.khorinis-life-rp.pun.pl www.lechisci.pun.pl