Ogłoszenie

Ahoj Kamraci od dziś nasze forum rusza oficjalnie! W miarę mojego zarządzania nim będzie się rozbudowywać i zmieniać. Sugestie mile widziane.



K.K.

#1 2009-04-28 13:28:39

Kapitan_Krótkobrody

Administrator

2746875
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 191

Peter Weir - Pan i władca: Na krańcu świata

Cóż mogę powiedzieć na temat tego filmu Kamraci. Po pierwsze długo zastanawiałem się gdzie go umieścić czy w filmach o Piratach czy też z nimi nie związanych. Zdecydowałem jednak, że umieszczę go w dziale o Piratach, gdyż film przedstawia działalność korsarskiej fregaty francuskiej. Produkcja opowiada o kapitanie angielskiej marynarki wojennej Jacku Aubreyu, który za wszelką cenę postanawia dopaść wrogi okręt choćby na krańcu świata. Nie odstrasza go nawet przegrana bitwa podczas pierwszego starcia. Kierowany rządzą zemsty, ale i chęcią zdobycia sławy kapitan mimo licznych uszkodzeń statku decyduje się  kontynuować pościg za nieprzyjacielem. W końcu udaje mu się przejąć wrogi okręt. Muszę przyznać, że dla tej sceny walki na morzu warto było czekać. I za to należy się tej produkcji duży plus. Szkoda, że nie było więcej takich scen (mogli chociaż ze dwie takie dodać jeszcze). Zakończenie tylko trochę ciutkę głupie (ale to moje zdanie). Ogólnie polecam.

A Wy Kamraci co na jego temat sądzicie?

Offline

 
Forum stworzone dla miłośników morza, żeglarstwa, szant ale przede wszystkim Piratów!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualmonster-yaoirpg.pun.pl www.utopjec.pun.pl www.arcots.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl www.clubcandy.pun.pl