Ogłoszenie

Ahoj Kamraci od dziś nasze forum rusza oficjalnie! W miarę mojego zarządzania nim będzie się rozbudowywać i zmieniać. Sugestie mile widziane.



K.K.

#1 2009-06-08 22:15:30

Kapitan_Krótkobrody

Administrator

2746875
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 191

Albert Parker - Czarny Pirat

Film niemy. Treść ekranizacji jest dość ciekawa (a może raczej została w ciekawy sposób przedstawiona). Piraci napadają na statek, rabują wszelkie wartościowe przedmioty by na końcu wysadzić okręt wraz z pozostałą przy życiu załogą. Z zatopionego okrętu ratuje się dwoje szlachciców ojciec z synem (w tej roli Douglas Fairbanks). Niestety ojciec ciężko ranny wkrótce umiera. Syn postanawia pomścić śmierć ojca i zaciąga się na służbę u Korsarzy. By dowieść, że nadaje się do bycia prawdziwym Bukanierem pokonuje w szermierce najlepszego w tej sztuce herszta bandy a następnie sam dokonuje abordażu na okręt. Oczywiście jak to bywa poznaje księżniczkę. Broni jej cnoty przed żądnymi krwi Piratami. Każdy może się domyślić jak to się skończyło. Myślę, że warto jednak rzucić okiem na ten film. Wydaje mi się, że jest to taka mała perełka. Fakt efekty, stroje być może nie zachwycą, ale tak jak pisałem wyżej treść jest dość intrygująca. Film trochę naiwny w swojej tematyce. W końcu jednak jedne z pierwszych produkcji o Piratach należy traktować z przymrużeniem oka (zresztą jak większość tego typu filmów gdyż te często mijają się z faktami).

Offline

 
Forum stworzone dla miłośników morza, żeglarstwa, szant ale przede wszystkim Piratów!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dyrtownia.pun.pl www.gamebox.pun.pl www.onlinehogwart.pun.pl www.raczkaforum.pun.pl www.pysiolandia-minecraft.pun.pl