Ogłoszenie

Ahoj Kamraci od dziś nasze forum rusza oficjalnie! W miarę mojego zarządzania nim będzie się rozbudowywać i zmieniać. Sugestie mile widziane.

K.K.

#1 2009-06-01 14:03:23

Kapitan_Krótkobrody

Administrator

2746875

Robert L. Stevenson - Wyspa Skarbów

Bardzo dobra książka, którą czyta się szybko a fabuła wciąga. Na jej podstawie powstało wiele ekranizacji w tym i filmów dla najmłodszych. W sumie wszystkie produkcje zbytnio nie odbiegają od oryginalnej treści książki aczkolwiek da się zauważyć znaczące różnice. W każdym razie przed jakimkolwiek filmem o Piratach bądź też nie polecam przeczytać najpierw książkę (zazwyczaj są lepsze od produkcji filmowych). Nie będę się jednak rozwodził tu nad treścią knigi (w sumie opisałem ją już wcześniej w innym dziale tematycznym).
Powiem krótko. Polecam. Zachęcam też do komentowania Kamraci.

#2 2011-08-30 13:45:21

chrisopherkaplan

Majtek

Re: Robert L. Stevenson - Wyspa Skarbów

Kapitan_Krótkobrody napisał:

........ Nie będę się jednak rozwodził tu nad treścią knigi (w sumie opisałem ją już wcześniej w innym dziale tematycznym).
P.................

A Hoj ! Kapitanie !
W jakim to wątku dałeś jej szerszy opis bo - jestem już STARY Wilk Morski i chyba niedowidziałem !
Pozdrawiam

#3 2011-10-05 20:02:40

Kapitan_Krótkobrody

Administrator

2746875

Re: Robert L. Stevenson - Wyspa Skarbów

Ahoj Wilku Morski!

Nic dziwnego, ze nie odnalazłeś konkretnych informacji na temat treść. Mój błąd! Jak to mówią indyk myślał o niedzieli a w sobotę łeb ucięli. Byłem pewien, że recenzowałem "Wyspę Skarbów" w dziale z filmami (ale sprawdziłem i niestety nic tam takiego nie ma). Przy najbliższej okazji naprawię to małe przeoczenie. Na razie muszę się skupić na obronie pracy (w końcu kariera w edukacja prawie zakończona)!

Pozdrawiam
KK

Forum stworzone dla miłośników morza, żeglarstwa, szant ale przede wszystkim Piratów!

Stopka forum

RSS