Ogłoszenie

Ahoj Kamraci od dziś nasze forum rusza oficjalnie! W miarę mojego zarządzania nim będzie się rozbudowywać i zmieniać. Sugestie mile widziane.



K.K.

#1 2009-05-08 15:43:00

Kapitan_Krótkobrody

Administrator

2746875
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 191

Rowland V. Lee - Kapitan Kidd

Kolejny dość archaiczny film o Piratach. Kręci się wokół legendy o ukrytym skarbie kapitana Kidd'a. W roli kapitana wypadł świetnie aktor Charles Laughton (nie wiem czemu, ale tak właśnie wyobrażam sobie osławionego Williama Kidd'a). Na początku filmu widzimy jak Pirat wraz ze swoją "zaufaną"załogą zakopują zrabowany skarb. Po latach Kidd postanawia wyruszyć aby go zagarnąć. Nie chce jednak dzielić się ze swymi kamratami i powoli lecz skutecznie ich eliminuje. Niestety nie przewidział, że pewien szlachcic imieniem Adam chce zemsty za śmierć ojca, który płyną na owym feralnym statku, który padł łupem Piratów. Bardzo ciekawa fabuła. Polecam. Muszę powiedzieć im więcej wpada mi w ręce produkcji o Korsarzach tym częściej utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma to jak stare dobre filmy spod znaku miecza i szpady z lat 30-tych, 40-tych (chyba najlepsza epoka dla tego typu kina oczywiście filmy, które powstały później też są równie dobre jednak już nie mają takiego klimatu). A wy Kamraci co sądzicie?

Offline

 
Forum stworzone dla miłośników morza, żeglarstwa, szant ale przede wszystkim Piratów!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dtw.pun.pl www.graficiarze.pun.pl www.louisiana.pun.pl www.pedagogikawnow.pun.pl www.zyciewlasne.pun.pl