Ogłoszenie

Ahoj Kamraci od dziś nasze forum rusza oficjalnie! W miarę mojego zarządzania nim będzie się rozbudowywać i zmieniać. Sugestie mile widziane.



K.K.

#1 2009-11-08 20:37:29

Kapitan_Krótkobrody

Administrator

2746875
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 191

Zapomniany tytuł, zapomniany film

Ahoj Kamraci!

Mam nie lada problem. Otóż dawno kiedy byłem jeszcze małym szczylem oglądałem pewien film, którego głównym bohaterem był duch Pirat  Jack (zdaje się, że tak się nazywał). Za swoje zbrodnie został powieszony. W ekranizacji nawiedzał pewnego milionera, który zakupił willę, z której duch Korsarza nie mógł wyjść gdyż obawiał się Snorków (z tego co pamiętam były to śmieszne latające potworki). Milioner wraz z Jackiem aby uniknąć męczarni piekielnych musieli uratować 100 dusz ludzkich. Zdaje się, że powstało dużo części tej produkcji a więc można powiedzieć, że bardziej był to serial. Najlepsze były pierwsze dwie części. Problem pojawia się gdy próbuję przypomnieć sobie tytuł filmu. Nawet dobry wujek Google nie jest mi w stanie pomóc. Może któryś z was Kamraci lub któraś z was Kamratki pamięta tytuł tej produkcji. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Offline

 

#2 2010-01-18 21:28:18

 Aletheia

Majtek

Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 2
WWW

Re: Zapomniany tytuł, zapomniany film

Prawdopodobnie chodzi Ci o "The 100 Lives of Black Jack Savage".
Sprawdź tutaj i tutaj.

Offline

 

#3 2010-01-18 21:40:47

Kapitan_Krótkobrody

Administrator

2746875
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 191

Re: Zapomniany tytuł, zapomniany film

Witam na forum i dziękuję za pomoc. Tak to jest ten film.

Offline

 

#4 2019-04-16 20:59:43

chrisopherkaplan

Majtek

Zarejestrowany: 2011-06-26
Posty: 86

Re: Zapomniany tytuł, zapomniany film

Gratuluję Aletheia wiedzy - tak z rękawa, to po prostu szok !!!
Pozdrawiam


Fifteen men on the Dead Man's Chest,
Yo-ho-ho and a bottle of rum!
Drink and the devil had done for the rest,
Yo-ho-ho and a bottle of rum!

Offline

 
Forum stworzone dla miłośników morza, żeglarstwa, szant ale przede wszystkim Piratów!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.moomin.pun.pl www.powerrangersgranet.pun.pl www.athenahutis.pun.pl www.odt.pun.pl www.khorinis-life-rp.pun.pl