Kapitan_Krótkobrody - 2009-03-02 19:11:14

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Aletheia - 2010-01-18 21:54:48

Wszystkich fanów "Piratów z Karaibów" zapraszam na Forum Czarna Perła. --> KLIK <--
Lubimy długie choć treściwe posty, zawsze chętnie przywitamy kogoś ze swieżym spojrzeniem. ;) W programie m.in. analizy PotC pod kątem filozoficznym i historycznym. Perła posiada też największy w polskiej (i prawdopodobnie nie tylko polskiej) Sieci katalog wszystkiego co związane z PotC i piractwem w ogólności, w historii i kulturze.

Kapitanie Krótkobrody, na Perle nie dodajemy buttonów, ale wieść o Twoim statku leży w naszej Ładowni tutaj. Zapraszam i Ciebie. :) Przeczytałam twoją opinię o PotC, ale po pierwsze, jak napisałam wyżej, na Perle znajdziesz nie tylko ściśle PotC, a po drugie, nie zamykamy się w jakimś kręgu Jedynie Słusznie Myślących ;) Chętnie poznamy odmienny punkt widzenia i podyskutujemy. :) Na Perle wyżej cenimy chęć przemyśleń i umiejętność wyrażania opinii, niż bezmyślne i bezkrytyczne uwielbienie, nawet mimo że to fan-forum.

chrisopherkaplan - 2019-04-17 12:30:46

Jestem niekoniecznie fanem filmu "Piraci z Karaibów" - bo za dużo tam fikcji, ale przecież poza fikcją jest tam także sporo wiarygodnych informacji i analiz, a te przecież są najcenniejsze !!!

Także polecam tę stronę
Pozdrawiam

www.llb.pun.pl www.cojclangnr.pun.pl www.ninjabatlle.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl www.etipb.pun.pl